Google
 
 
Dvere - úvod
Vchodové dvere plastové
Vchodové dvere hliníkové
Interiérové dvere
Možnosti presklenia
Kvalitatívne znaky
Protipožiarne dvere a brány
Bezpečnostné dvere
Automatické dvere
Plastové okná
Garážové brány


 

 

Interiérové dvere

POZOR!
Súčasný majiteľ tejto webstránky prestal sa zaoberať s ponukou plastových, vhodových a ostatných dverí, a webstránkamá momentálne len informatívny charakter.

Prosím neposielajte žiadne objednávky ani žiadosti o cenové ponuky ...

Ako vhodná alternatíva vám poslúžia nasledovné firmy :

Interiérové dvere

Interiérové dvere sú cenovo výhodné riešenie pre použitie v súkromí, v priemysle i  podnikaní.
Vhodné hlavne pre kancelárske, bytové, pivničné a skladové priestory v obytných verejných a správnych budovách. Ďalej pre stavebné bunky a mobilné obytné systémy.

Momentálne na trhu nájdete spústu firim, ktoré ponúkajú Interiérové dvere. Jeden z najvýznamnejších je napríkla BEN Doors. Aj oni však ponúkajú interiérpvé dvere v rôznych prevedeniach.

Ak máte malých detí, odporúčam Vám dvere z lepšieho materiálu, taktiež, ak máte doma zúrivého partnera. Pre obyčajné a šetrené zaobchádzania Vám úplne postačia interiérové dvere lacnejšej kategórie s laminátovým poťahom.

Doporučujeme Vám dať si dvere naceniť u rôznych firiem. Interiérové dvere totiž Vás môžu vyjsť u niektorých z firiem až o polovicu lacnejšie.

Pre časté využívanie, napríklad do priemyselných prevádzok alebo do obchodných centier odporúčame renomované interiérové svere napríklad od firmy Hormann.


 


 

 

 

© 2007 PodLupou.SK - http://www.lepsie.com
partnerské stránky